PANEL TRACKi

panel traki szczecinPanel Tracki to żaluzje panelowe nazywane inaczej storami japońskimi są alternatywą dla żaluzji pionowych gdyż podobnie jak one mogą pokrywać spore połacie okien. Panel Tracki to pasy o szerokości od 40 cm do 110 cm, poruszające się po wielotorowej szynie o długości od 2 do 5 torów. Żaluzje panelowe nadają wnętrzom bardzo nowoczesny wygląd nawiązując jednocześnie do tradycji ruchomych ścian japońskich. Zsuwanie za pomocą sznurka jest identyczne jak w standardowych żaluzjach pionowych.

Panele mogą się zsuwać na jedną ze stron lub rozsuwać w dwie strony niczym kurtyna. Możemy wyróżnić trzy rodzaje sterowania Panel Tracków

Sterowanie Ręczne - odbywa się przy pomocy uchwytu przytwierdzonego do pierwszego panelu, podobnie jak w zwykłych zasłonach.

Sterowanie sznurkowe - za pomocą sznurka jest identyczne jak w żaluzjach pionowych.

Sterowanie elektryczne - Panel Track może być zamontowany z napędem elektrycznym poprzez mechaniczne połączenie paneli z szyną G-rail. Napędy G-rail posiadają specjalną funkcję pozwalającą na zaprogramowanie do 5-ciu komfortowych położeń.

        Zobacz przykłady PANEL TRACK-ów