ROLETY WEWNĘTRZNE

NOWOŚĆ - Zobacz jak działają nowe systemy rolet wewnętrznychrolety szczecinRolety wewnętrzne to jedna z najbardziej popularnych osłon przeciwsłonecznych, stosowana również w celach dekoracyjnych. Oferowane przez naszą firmę rolety wewnętrzne to gwarancja wysokiej jakości. Szeroka paleta kolorów, materiałów i wzorów pozwoli każdemu znależć coś dla siebie. Ceny rolet materiałowych zależą od wybranej grupy materiałowej (3 grupy). Możemy wyróżnić dwie zasadnicze grupy rolet ze względu na sposób montażu:

Rolety w kasetkach z bocznymi prowadnicami

Roleta materiałowa umieszczona jest w kasetce aluminiowej, a jej boki poruszają się po prowadnicach przymocowanych do ram okiennych. Roleta zwijana jesta na rolkę lub do kasetki przy pomocy sznureczka. Sprawia to, iż roleta zawsze porusza się razem z oknem i bardzo szczelnie chroni przed wpadającym światłem. Występują również rolety z prowadnicami bez kasetki, umieszczone na rolce.

Rolety wolnowiszące

Zaletą tego typu rozwiązania jest dowolność montażu. W odróznieniu od rolet w kasetkach z prowadnicami, rolety wolnowiszące można przymocować bezpośrednio do ściany. Roleta zwijana jest na rolkę przy pomocy sznureczka.

rolety szczecinRolety dachowe

Rolety dachowe skutecznie chronią wnętrze naszego domu przed promieniami słonecznymi oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza w upalne dni. Dzięki zastosowaniu specjalnych profili kaset i prowadnic rolety dachowe mozna bezproblemowo regulować przy odsłanianiu i zasłanianiu, a także wygodnie zatrzymać tkaninę na dowolnej wysokości. Rolety dachowe montujemy do okien takich firm jak FAKRO, VELUX, OKPOL oraz innych.

        Zobacz systemy rolet dachowych

        Realizacje